مدیریت کاربران (راهبران)
 
 
پس از ورود به بخش مدیریت سایت صفحه ای را خواهید دید که در قسمت بالا و پایین صفحه فهرستی از امکانات مدیریتی سایت را نشان میدهد. در ذیل توضیحات مربوط به هر بخش را خواهید خواند. سایت epage به شما امکان ایجاد یک سایت گروهی را میدهد.
در بالای صفحه سمت چپ نام مدیر سایت نمایش داده میشود و دوگزینه افزودن راهبر و فهرست راهبران نمایش داده میشود.
فهرست راهبران: فهرست راهبرانی که برای سایت شما تعریف شده اند نمایش داده میشود که میتوانید با وارد شدن به این بخش اطلاعات آنها را ویرایش یا حذف کنید.
افزودن راهبر: شما با اضافه کردن راهبر به سایتتان میتوانید یک سایت گروهی ایجاد کنید و امکان نوشتن مطالب را به صورت مستقل به راهبران بدهید. برای اینکار مدیر سایت باید بعد از وارد شدن به بخش افزودن راهبر ، ایمیل ، رمز عبور، نام و نام خانوادگی راهبر را وارد کند .
راهبران میتوانند بعد از وارد شدن به سایت کلمه عبور خود را تغییر دهند. راهبران برای وارد شدن به سایت باید به آدرس سایت برای مثال epage.epage.ir/admin رفته و آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و وارد بخش مدیریت سایت شوند.
نکته
مدیر سایت میتواند دسترسی راهبران را به بعضی از قسمتها محدود کند برای اینکار مدیر بعد از اضافه کردن راهبر به سایت روی نام فرد کلیک کرده و در صفحه سطح دسترسی راهبرمواردی را که مایل به دسترسی راهبر میباشد را تیک زده و گزینه save را زده و خارج میشود. به عنوان مثال یک راهبر میتواند فقط به بخش متون ثابت دسترسی داشته باشد و راهبر دیگر به تمامی موارد دسترسی داشته باشد.